Farnost-Olesnice

Římskokatolická farnost Olešnice. Historie farnosti, Bohoslužby, Fotogalerie akcí a památek

OVERVIEW

This website farnost-olesnice.cz currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have evaluated zero pages inside the domain farnost-olesnice.cz and found one website interfacing with farnost-olesnice.cz.

FARNOST-OLESNICE.CZ RANKINGS

This website farnost-olesnice.cz has seen diverging amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for farnost-olesnice.cz

Traffic ranking (by month) for farnost-olesnice.cz

Traffic ranking by day of the week for farnost-olesnice.cz

Farnost Trhové Sviny

První písemná zmínka o Trhových Svinech pochází z roku 1260, a to v predikátu Ojíře ze Svinů. Podobností stavitelem svinenského kostela Nanebevzetí Panny Marie. Stavební vývoj kostela byl završen na sklonku středov. Patrocinium kostela je doloženo takřka soub. Z hlediska církevní organizace náležel svinenský farní kostel do doudlebského d.

WHAT DOES FARNOST-OLESNICE.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of farnost-olesnice.cz Mobile Screenshot of farnost-olesnice.cz Tablet Screenshot of farnost-olesnice.cz

FARNOST-OLESNICE.CZ HOST

I identified that a lone page on farnost-olesnice.cz took six hundred and twenty-one milliseconds to stream. Our web crawlers could not detect a SSL certificate, so therefore we consider farnost-olesnice.cz not secure.
81.95.98.159

SERVER OPERATING SYSTEM AND ENCODING

I diagnosed that this domain is employing the Microsoft-IIS/8.5 operating system.

Farnost-Olesnice

DESCRIPTION

CONTENT

This website farnost-olesnice.cz has the following on the site, "Z důvody ochrany proti spamovým robotům nejsou e-mailové adresy aktivní." Our analyzers viewed that the webpage also said " Vytvořeno Wysiwyg Web Builder 7 2011 Římskokatolická farnost Olešnice Jiří Tomášek verze 5." The Website also said " Biblický citát na každý den z www." The website's header had Římskokatolická farnost Olešnice as the most important search term. It is followed by Historie. Kronika. Bohoslužby. Fotogalerie which isn't as highly ranked as Římskokatolická farnost Olešnice.

SUBSEQUENT DOMAINS

Farnost Olomouc Hejčín

Optimalizováno pro rozlišení 800 x 600 px. Vaše použité rozlišení je px.

Farnost Orlová Další web používající WordPress

Lidická 770, 735 11 Orlová Město. P Mgr Rafał Józef Wala, farář. P Mgr Mieczyslaw Jan Augustynowicz, kaplan. Zván je každý, kdo se chce dovědět základy o křesťanství. Páteční křížovou cestu za ženy povede p. bude v pořadí druhá postní. Přejeme vám, aby u.

Římskokatolická Farnost Pardubice

Aktivita v naší farnosti je příležitosti k ztišení a zpěvu písní z Taizé.

ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST KARDAŠOVA ŘEČICE

Římskokatolická farnost Deštná u Jindřichova Hradce. CENAP - Centrum naděje a pomoci. Výbor na obranu rodičovských práv. Vítejte na oficiálních stránkách Římskokatolické farnosti Kardašova Řečice, Deštná u Jindřichova Hradce a Pluhův Žďár! V rubrice O našich farnostech.

Římskokatolická farnost Senice na Hané

Akce pro děti a mládež. Křížová cesta na Svaté Vodě. Cyklopouť do Rudy u Rýmařova. V Seničce se vybralo 160,- Kč, v Senici 4. 920,- Kč, dohromady 5.